Rodiče s dětmi

Děti jsou u nás vítány!

Zatímco rodiče se mohou těšit na výhodné rodinné nákupy, na malé návštěvníky čeká pořádná porce zábavy v našem zábavním parku. Společný den doporučujeme zakončit na venkovním dětském hřišti nebo procházkou po okolí.

Najít na mapě

Děti jsou u nás vítány!

Butky park!

Butky park!

Jedinečný multifunkční park pro děti i dospělé se rozkládá na 16 000 m2 za obchodním centrem Galerie Butovice, u Prokopského údolí. Je obrovský, nemá obdoby a každý si v něm najde to své. Butky Park si oblíbí děti, sportovci, milovníci kultury, dobrého jídla i ti, kteří si zkrátka potřebují odpočinout po dlouhém dni v práci. V Butky Parku se pro vás budou pravidelně konat sportovní a kulturní eventy. Dominantou Butky Parku je unikátní dětské hřiště s ptačí tematikou od oceňovaného dánského studia MONSTRUM. Jejich nádherná díla najdete po celém světě, v Česku ale zatím chybělo.Svá hřiště staví na míru konkrétnímu místu a především tak, aby děti bavila. Rozvíjí představivost, fyzické dovednosti a poskytují mnoho možností k hraní a tvoření. Hřiště od studia MONSTRUM splňují nejpřísnější bezpečnostní a ekologické normy a jsou vyrobena z kvalitního dřeva. To naše zdobí ruční ilustrace ptáčků. Přijďte je s dětmi objevit!


Superland

Superland je obrovský zábavní park v OC Galerie Butovice, plný aktivit pro celou rodinu. 2500m skutečného štěstí!

Fascinující labyrinty a skluzavky, lanový park, trampolínový komplex, fotbalové a basketbalové kurty, vzdušný hokej, horolezecká stěna pro děti, houpačky, vzduchovky a dokonce i bungee pro ty nejodvážnější! A to všechno za jediné vstupné!

Superland

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Narozeniny v SUPERLANDu – to je fantastická oslava dle vašich představ! V zábavném parku si můžete zdarma rezervovat samostatný párty domeček s tématickou výzdobou. Nápoje a občerstvení si můžete objednat z nabídky rodinné restaurace a to buď předem, nebo přímo během oslavy.

Cukrář SUPERLANDu pro Vás připraví krásný a lahodný dort, který jistě potěší oslavence i všechny hosty.

Obrovská herní plocha, zábavný program s animátory, fotografování, malování na obličej a čas strávený s nejlepšími přáteli - co víc je třeba ke štěstí? Team SUPERLANDu vám uspořádá dokonalou a nezapomenutelnou oslavu pro vaše nejmenší. Těšíme se na vás!


Kadeřnický salón Funny Sassy

Funny Sassy je salón, který Vašim dětem nabídne dětské kadeřnictví, dětskou manikúru a pedikúru.

Najdete zde originální dětská kadeřnická křesílka, přírodní profesionální kosmetiku na vlasy, přírodní kosmetiku ručky a nožky, laky na nehty vhodné pro Vaše děti, zajímavé hračky i sladkosti. Ssalón Funny Sassy je pestrobarevný butik, kde dětem pustí pohádky, můžou si zahrát hru na Xbox, foukat bublifuk nebo si hrát s hračkami, zatímco talentovaný tým stylistek se bude dětem věnovat. Na závěr každé dítě dostane dárek. Pro ty nejmenší máme připravený speciální balíček První stříhání, kde kromě dárku dostane malý zákazník i diplom za statečnost a pramínek vlasů na památku.

• Individuální pro-dětský přístup s ohledem na věk, povahu a náladu dítěte.

• Perfektní střihy i nápadité účesy.

• Ošetření ručiček a nožiček při profesionální dětské manikúře a pedikúře

• Zdobení nehtíky s použitím profesionálních laků ideálních pro děti.

• Možnost přípravy zážitkové oslavy přímo v salónu.

• Profesionální veganská kosmetika.

Funny Sassy je konečně ten pravý salón pro Vaše děti, který je bude bavit! Bez objednání stříháme pouze v době, kdy nejsou objednaní zákazníci.

Kadeřnický salón Funny Sassy
Hlídací dětský koutek Bambule

Hlídací dětský koutek Bambule


Součástí BAMBULE je hlídaný dětský koutek, kde si děti mohou hrát pod dozorem vyškoleného personálu, zatímco vy si v klidu nakoupíte. 
Koutek najdete v obchodě Bambule v 1. patře.

- Otevřeno denně od 9:00 do 21:00 hodin
- Poslední příjem dětí 30 minut před zavírací dobou
- Minimální věk dítěte jsou 3 roky


Ceník


do 60 min.                 90,-Kč

61 až 90 min.            135,-Kč

91 až 120 min.          180,-Kč

121 až 150 min.        225,-Kč

151 až 180 min.        270,-Kč

Každá další hodina   180,-Kč


Těšíme se na Vaše malé dobrodruhy!