Rodiče s dětmi

Děti jsou u nás vítány!

Zatímco rodiče se mohou těšit na výhodné rodinné nákupy, na malé návštěvníky čeká pořádná porce zábavy v našem zábavním parku. Společný den doporučujeme zakončit na venkovním dětském hřišti nebo procházkou po okolí.

Najít na mapě

Děti jsou u nás vítány!

Butky park!

Butky park!

Jedinečný multifunkční park pro děti i dospělé se rozkládá na 16 000 m2 za obchodním centrem Galerie Butovice, u Prokopského údolí. Je obrovský, nemá obdoby a každý si v něm najde to své. Butky Park si oblíbí děti, sportovci, milovníci kultury, dobrého jídla i ti, kteří si zkrátka potřebují odpočinout po dlouhém dni v práci. V Butky Parku se pro vás budou pravidelně konat sportovní a kulturní eventy. Dominantou Butky Parku je unikátní dětské hřiště s ptačí tematikou od oceňovaného dánského studia MONSTRUM. Jejich nádherná díla najdete po celém světě, v Česku ale zatím chybělo.Svá hřiště staví na míru konkrétnímu místu a především tak, aby děti bavila. Rozvíjí představivost, fyzické dovednosti a poskytují mnoho možností k hraní a tvoření. Hřiště od studia MONSTRUM splňují nejpřísnější bezpečnostní a ekologické normy a jsou vyrobena z kvalitního dřeva. To naše zdobí ruční ilustrace ptáčků. Přijďte je s dětmi objevit!


Superland

Superland je obrovský zábavní park v OC Galerie Butovice, plný aktivit pro celou rodinu. 2500m skutečného štěstí!

Fascinující labyrinty a skluzavky, lanový park, trampolínový komplex, fotbalové a basketbalové kurty, vzdušný hokej, horolezecká stěna pro děti, houpačky, vzduchovky a dokonce i bungee pro ty nejodvážnější! A to všechno za jediné vstupné!

Superland

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Narozeniny v SUPERLANDu – to je fantastická oslava dle vašich představ! V zábavném parku si můžete zdarma rezervovat samostatný párty domeček s tématickou výzdobou. Nápoje a občerstvení si můžete objednat z nabídky rodinné restaurace a to buď předem, nebo přímo během oslavy.

Cukrář SUPERLANDu pro Vás připraví krásný a lahodný dort, který jistě potěší oslavence i všechny hosty.

Obrovská herní plocha, zábavný program s animátory, fotografování, malování na obličej a čas strávený s nejlepšími přáteli - co víc je třeba ke štěstí? Team SUPERLANDu vám uspořádá dokonalou a nezapomenutelnou oslavu pro vaše nejmenší. Těšíme se na vás!


Kadeřnický salón Funny Sassy

Funny Sassy je salón, který Vašim dětem nabídne dětské kadeřnictví, dětskou manikúru a pedikúru.

Najdete zde originální dětská kadeřnická křesílka, přírodní profesionální kosmetiku na vlasy, přírodní kosmetiku ručky a nožky, laky na nehty vhodné pro Vaše děti, zajímavé hračky i sladkosti. Ssalón Funny Sassy je pestrobarevný butik, kde dětem pustí pohádky, můžou si zahrát hru na Xbox, foukat bublifuk nebo si hrát s hračkami, zatímco talentovaný tým stylistek se bude dětem věnovat. Na závěr každé dítě dostane dárek. Pro ty nejmenší máme připravený speciální balíček První stříhání, kde kromě dárku dostane malý zákazník i diplom za statečnost a pramínek vlasů na památku.

• Individuální pro-dětský přístup s ohledem na věk, povahu a náladu dítěte.

• Perfektní střihy i nápadité účesy.

• Ošetření ručiček a nožiček při profesionální dětské manikúře a pedikúře

• Zdobení nehtíky s použitím profesionálních laků ideálních pro děti.

• Možnost přípravy zážitkové oslavy přímo v salónu.

• Profesionální veganská kosmetika.

Funny Sassy je konečně ten pravý salón pro Vaše děti, který je bude bavit! Bez objednání stříháme pouze v době, kdy nejsou objednaní zákazníci.

Kadeřnický salón Funny Sassy
Hlídací dětský koutek Bambule

Hlídací dětský koutek Bambule

Vážení zákazníci,
dne 25.9.2023 bude dětský koutek Bambule z technických důvodů uzavřen.

Součástí BAMBULE je hlídaný dětský koutek, kde si děti mohou hrát pod dozorem vyškoleného personálu, zatímco vy si v klidu nakoupíte. 
Koutek najdete v obchodě Bambule v 1. patře.

- Otevřeno denně od 9:00 do 21:00 hodin
- Poslední příjem dětí 30 minut před zavírací dobou
- Minimální věk dítěte jsou 3 roky


Ceník


do 60 min.                 90,-Kč

61 až 90 min.            135,-Kč

91 až 120 min.          180,-Kč

121 až 150 min.        225,-Kč

151 až 180 min.        270,-Kč

Každá další hodina   180,-Kč


Těšíme se na Vaše malé dobrodruhy!