O nás

Butky Park otevíráme 27. května 2023

Jedinečný multifunkční park pro děti i dospělé se rozkládá na 16 000 m2 za obchodním centrem Galerie Butovice, u Prokopského údolí. Je obrovský, nemá obdoby a každý si v něm najde to své. Butky Park si oblíbí děti, sportovci, milovníci kultury, dobrého jídla i ti, kteří si zkrátka potřebují odpočinout po dlouhém dni v práci.

Hřiště od dánských designerů

Dominantou Butky Parku je unikátní dětské hřiště s ptačí tematikou od oceňovaného dánského studia MONSTRUM. Jejich nádherná díla najdete po celém světě, v Česku ale zatím chybělo.Svá hřiště staví na míru konkrétnímu místu a především tak, aby děti bavila. Rozvíjí představivost, fyzické dovednosti a poskytují mnoho možností k hraní a tvoření. Hřiště od studia MONSTRUM splňují nejpřísnější bezpečnostní a ekologické normy a jsou vyrobena z kvalitního dřeva. To naše zdobí ruční ilustrace ptáčků. Přijďte je s dětmi objevit!

Studio MONSTRUM vyrábí všechna svá hřiště ekologicky, z prvotřídních přírodních materiálů. Vysoké nároky kladou i na své dodavatele. Používají výhradně certifikované evropské dřevo z udržitelné lesnické činnosti. Herní prvky natírají barvou na vodní bázi Flügger Wood Tex, která má ekologickou certifikaci Nordic Swan Ecolabel. Samozřejmě splňují také evropskou bezpečnostní normu EN 1176/77.

V BUTKY PARKU VÁS ČEKÁ:

• unikátní dětské hřiště od dánského studia MONSTRUM
• grilovací zóna se vším potřebným, včetně masa od řezníka
• multifunkční sportovní hřiště
• inline dráha pro bruslaře
• hřiště na pétanque
• osvěžující mlhoviště
• několik stánků se skvělým jídlem a nápoji
• relaxace v zeleni
• koncertní zóna s pravidelnými eventy
• možnost zapůjčení sportovního vybavení

6 DŮVODŮ, PROČ SE VYDAT DO NAŠEHO PARKU

hřiště MONSTRUM
Unikátní hřiště MONSTRUM, které musí vidět každý
sport a kultura
Pravidelné sportovní a kulturní eventy
gril zahrada
Možnost uspořádat firemní teambuilding nebo jinou akci
nákupy
Umístění u Galerie Butovice, kde najdete veškerou vybavenost, obchody a restaurace
příroda
Místo pro aktivní trávení volného času na čerstvém vzduchu
věkové generace
Zabaví se u nás všechny generace

df

Akce

df

Aktivity

sportovni-hriste

Stánky s občerstvením

Dva kiosky s občerstvením najdete přímo u vstupu do areálu.

Kiosek Butíček má v nabídce- sladké vafle, dortíky, zákusky, zmrzlinu, ledovou tříšť, cukrovou vatu, popcorn, chlebíčky, domácí bagety (studené), sušenky, bonbóny, PEZ, žvýkačky, lízátka, nápoje, lehké drinky, pivo a kávu.

 

 

sportovni-hriste

Grilovací zóna

Ve volně přístupné grilovací zóně si můžete zapůjčit gril. S masem na grilovačku si také nemusíte dělat starost. Najdete tu stánek, ve kterém prodáváme ideálně naložené maso, další dobroty na gril a také nápoje.

Kontakt pro rezervaci: ales@masology.cz, +420 777 323 065

sportovni-hriste

Hřiště na pétanque

Tato francouzská společenská hra je nejenom zábavná, ale také fyzicky nenáročná. Proto ji může hrát úplně každý. Třeba babička s vnukem, nebo přátelé, kteří si chtějí hlavně popovídat.
Koule na pétanque vám rádi zapůjčíme na recepci v průchodu do Galerie Butovice.

sportovni-hriste

Inline dráha

Projeďte se na 510 metrů dlouhé inline dráze, která vede skrz celý areál parku.
Tak schválně, kolik koleček zvládnete?

sportovni-hriste

Multifunkční sportovní hřiště

Zahrajete si na něm nohejbal, basketbal, volejbal, malou kopanou nebo třeba házenou. Stačí pozvat kamarády nebo se přidat k návštěvníkům parku, kterým chybí někdo do týmu.

Hřiště je volně přístupné, můžete si ho ale zarezervovat, například pro firemní akci nebo turnaj s přáteli. Sportovní potřeby si můžete zapůjčit na recepci.

Hřiště je volně přístupné, můžete si ho ale zarezervovat zde například pro firemní akci nebo turnaj s přáteli. Ceník naleznete zde. Pro bližší informace nám napište: info@butkypark.cz

sportovni-hriste

Unikátní dětské hřiště

Přední dánské studio MONSTRUM vytváří jedinečná hřiště z dřevěných segmentů, vždy přímo na míru konkrétnímu místu. Jsme náležitě hrdí, že jejich první dílo v Česku je právě u nás. Pro Butky Park studio navrhlo a vyrobilo herní prvky v podobě pštrosa, tukana, vajíčka či ptačích budek. Nejde přitom o žádné malé prolézačky, například pštros na výšku měří bezmála 6 metrů. Úplně nejmenší děti pak potěší mlhoviště, ze kterého vykukují hroši.

Služby

Půjčovna sportovního vybavení

Chcete si u nás zahrát basketbal nebo si zajezdit si na bruslích, ale nemáte je s sebou? Na recepci vám rádi zapůjčíme veškeré sportovní vybavení.

Výdejna Zásilkovny

Vyzvedněte si u nás ve výdejně Zásilkovny snadno a rychle balíček z e-shopu. Najdete ji přímo na recepci v průchodu do areálu parku.

Otevírací doba výdejny:

Po–Ne 9:00–21:00

Hlídaný dětský koutek

Potřebujete si v klidu nakoupit a vyřídit vše potřebné? Odložte své děti do našeho dětského koutku, ze kterého možná nebudou chtít jít domů.

Firemní akce a teambuildingy

Butky Park je ideálním místem pro uspořádání vaší firemní akce či teambuildingu. Můžete si společně užít sportovní aktivity, grilovat, nebo jen relaxovat v příjemném prostředí parku. Občerstvení vám rádi zajistíme.

Pro bližší informace nám napište: info@butkypark.cz

Narozeninové oslavy

Uspořádejte u nás nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Pro malé oslavence a jejich kamarády vytvoříme pohádkovou atmosféru. Zajistíme vše od narozeninového dortu přes kouzelnou výzdobu až po animační program.

Narozeninové party pro dospělé umíme taky. Připravíme grilovačku, sportovní aktivity, nebo jiný program dle vašich přání.

Pro bližší informace nám napište: info@butkypark.cz

Parkování

Butky Park je součástí Galerie Butovice, která má prostorné venkovní i podzemní parkoviště. Zaparkujete tedy rychle a pohodlně. Na recepci u vstupu do Butky Parku si pak parkování můžete prodloužit.

df

Mapa Butky Parku

Kde nás najdete

Otevírací doba

Po–Ne 9:00–21:00

Radlická 117, 158 00 Praha 5
email: info@butkypark.cz
Tel.: +420 775 052 699

Najdete nás zde