O Galerii Butovice

Nákupní centrum Galerie Butovice bylo otevřeno v roce 2005.

V lednu 2016 byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce obchodního centra. Hlavními změnami prošlo vstupní foyer, nákupní pasáže a foodcourt, byla zvětšena nákupní plocha a součástí obchodního centra se stala třetí pražská prodejna KIKA, první na levém břehu Vltavy, Galerie Butovice patří do portfolia mezinárodní společnosti INVESTIKA, investiční společnost, a.s. a o správu a pronájmy se stará DSG Capital s.r.o.

Obchodní centrum se dočkalo modernizace zvenku i v interiéru. Kromě estetických a funkčních úprav došlo k zásadnímu rozšíření obchodního centra o cca 15 000 m², které patří třípodlažní prodejně KIKA. Celková plocha nové Galerie Butovice je tedy 51 500 m², čímž se Galerie stala šestým největším centrem v Praze. Součástí rozšíření jsou i nové podzemní garáže.

Galerie nabízí služby a produkty ve více než devadesáti obchodech rozmístěných do dvou nadzemních pater. V 1. patře nákupního centra se nachází velké fitness, saunový svět i mnoho dětských unikátních projektů.

Vize

Chceme být moderním a pulzujícím nákupním centrem pro obyvatele Prahy 5 a 13, které se stane volbou č. 1 pro Vaše každodenní nakupování, volný čas, zábavu i sportovní vyžití.
Jsme srdcem Butovic.

Naše poslání/mise

  • Vytvořit atraktivní prostor odpovídající standardům 21. století. Chceme propojit nakupovaní, jídlo, volný čas, sport a relax.
  • Chceme nabídnout prvotřídní služby pro pohodlnější a kvalitnější život ("My se staráme, Vy se bavíte.").
  • Chceme se odlišovat v komunikaci, ve složení nájemců, v přístupu k zákazníkům. Galerie Butovice bude zábavné, přátelské a pohodové nákupní centrum.