Přijďte si užít vánoční dovádění

vánoce

 

Před Vánocemi vystoupí v Galerii Butovice Majda Reifová s Petrem Vackem, roztočí se Pestré kolo odměn a rozdají se dárky dětem z dětského domova
 

V neděli 11. prosince se ve 14 hodin v Galerii Butovice budou konat vánoční workshopy a vystoupí herecké duo Majda Reifová a Petr Vacek. Návštěvníci s mobilní aplikací Moje Galerie Butovice budou mít šanci vysoutěžit věcné odměny nebo 100 až 300 bonusových bodů do aplikace. O dva dny dříve, 9. prosince, bude poslední možnost donést dárek pod Strom splněných přání, což je akce na pomoc Dětskému domovu Charlotty Masarykové a útulku Dogsy. Přání dětí visí na stromečku u vchodu obchodního centra, přání pejsků a kočiček bez domova je k nalezení na webových stránkách galerie-butovice.cz.

Třetí adventní neděli, 11. prosince, se mohou děti i dospělí přijít vánočně naladit do Galerie Butovice. Od 14 hodin budou probíhat workshopy zdobení perníčků a výroba krajkových ozdob, které si mohou zájemci odnést a pověsit doma na vánoční stromeček. Připraveno je i mnoho dalšího.

V 16 hodin vystoupí Majda s Petrem. Přihlížejícím možná bude herecké duo povědomé, a to proto, že Magdalena Reifová i Petr Vacek bývají k vidění také v televizi. V průběhu hodinového představení budou Majda s Péťou zpívat veselé písničky a zábavným způsobem vzdělávat o světě kolem nás. „Věřím, že se vystoupení zalíbí všem nehledě na věk,“ doufá Linda Horáčková, marketingová manažerka Galerie Butovice, „protože scénky Majdy a Péti mají skvělé pointy a písničky jsou milé a chytlavé.“ Předpokládaný konec programu je v 18 hodin, nicméně obchody v Galerii Butovice budou klasicky otevřené až do 21 hodin.


Pestré kolo odměn rozdá první vánoční dárky

Kdo bude chtít, může se zastavit u Pestrého kola odměn. Půjde o interaktivní hru na digitálním kiosku. Kolo nadělí odměnu každému, kdo bude mít aplikaci Moje Galerie Butovice. Výhrou totiž může být kromě věcných odměn také 100 až 300 bodů do aplikace, přičemž už za sto bodů je možné získat odměnu. Například druhý kopeček zmrzliny zdarma ve Fruitisimu nebo druhou pizzu zdarma v pizzerii Pizza Hut. Za tři sta bodů nabízí McPen 20% slevu. „Odměny se sice postupně obměňují, ale jistě vždy potěší,“ věří marketingová manažerka Horáčková.
 

Do 9. prosince mohou lidé nosit dárky pro děti z dětského domova
 

Zároveň do pátku před akcí, tedy do 9. prosince, bude možné nadělit dárek pod Strom splněných přání. Přání mohou návštěvníci splnit dětem z Dětského domova Charlotty Masarykové nebo pejskům a kočičkám z útulku Dogsy. Přání zvířátek z útulku jsou k nalezení na webových stránkách Galerie Butovice. Dětská přání jsou zavěšená na vánočním stromečku u hlavního vchodu. Pokud se návštěvníci rozhodnou někomu přání splnit, stačí ze stromku sundat cedulku a na Infostánek Galerie Butovice přinést dárek s visačkou, na které bude jméno obdarovaného. Každý takový člověk s dobrým srdcem dostane na oplátku drobný dárek od Galerie Butovice jako poděkování.
 

„Mám obrovskou radost, že můžeme zprostředkovat zvířátkům v útulku pomoc a dětem z dětského domova splnění jejich přání,“ říká Linda Horáčková. „Vánoce znamenají – aspoň pro mne – období, kdy bychom měli otevřít svá srdce, být na sebe laskaví a pomáhat si. Jsem ráda, že to tak má i spousta zákazníků a zaměstnanců Galerie Butovice a že přáníčka postupně mizí,“ doplňuje marketingová manažerka. Obchodní centrum zároveň daruje Dětskému domovu Charlotty Masarykové vybavení, které bude v domově aktuálně potřeba.

 

Těšíme se na vás!

 

Vaše Galerie Butovice