Není vejce jako vejce! Užijte si Velikonoce v Galerii Butovice!

velikonoce

Velikonoční akce, na kterou hned tak nezapomenete! Připravili jsme pro vás velikonoční víkend, který si užijí děti i dospělí.
 

23. – 24. března od 11:00 do 17:00 bude u hlavního vchodu v OC Galerie Butovice připravena celá řada aktivit, při kterých se budou bavit všechny generace. Na co se můžete těšit?
 

Uděláte si stylové fotky v originálním fotokoutku s jarní tematikou. O víkendu a následující dva týdny na vás čekají designové fotostěny, které jinde nenajdete! A navíc každý, kdo bude sdílet svou fotografii z akce na sociálních sítích a označí ji hashtagem #velikonocevgaleriibutovice, bude zařazen do slosování o dárkové poukazy.
 

Zahrajete si velkou hru, při které budete hledat vajíčka, dozvíte se spoustu nového o různých ptácích a na konci si vyzvednete pomlázku (a majitelé naší aplikace i další speciální překvapení).

 

Kompletní pravidla naleznete zde.
 

Vaše děti si ve velikonočních dílničkách například namalují perníčky, vyrobí králičí uši nebo velikonoční dekoraci. A pro ty nejmenší máme navíc přichystány barevné balónky i drobné dárky!
 

U nás to na Velikonoce žije! Těšíme se na vás!

GDPR