Nedělní zimní radovánky

zimní event

Parkour, biatlon, lyžování, rallye to vše nabídne Galerie Butovice v únoru dětem i dospělým
 

V neděli 26. února vypukne od 14 hodin v  Galerii Butovice bohatý program pro děti i dospělé. V rámci něj vystoupí kouzelník Jakub Bílek, který vymodeluje balónková zvířátka a z klobouku dokonce vytáhne i několik zvířátek živých. Pro milovníky biatlonu bude k dispozici lyžařský trenažér s biatlonovou střelnicí a od 17 hodin zazpívá kapela Pískomil se vrací. Kdo má rád adrenalin, může si přijít zajezdit rallye, i když jen ve virtuální realitě. V neposlední řadě bude v obchodním centru parkour zóna, kde předvedou své triky ti nejlepší profesionální sportovci a na workshopech naučí zájemce základy této sportovní disciplíny.

 

Vánoce už skončily a Velikonoce jsou stále daleko, proto se obchodní centrum Galerie Butovice rozhodlo zpříjemnit dětem i dospělým zimní období zábavným programem, který odstartuje 26. února ve 14 hodin. Zlatým hřebem programu pak bude od 17 hodin vystoupení kapely Pískomil se vrací, jejíž díla denně hraje Český rozhlas – Rádio Junior. Obecenstvo všech generací jistě ocení nejen našlápnuté písničky a zábavné texty, ale i jejich barevné kostýmy a umění (sou)hry s publikem.

 

Ještě před Pískomily ale od 15:30 hodin předvede svou show kouzelník Jakub Bílek. Kouzelníkem je víc jak 10 let a publikum dovede zabavit i pobavit. Tím, že je jeho představení interaktivní, vtáhne do děje i dospěláky. Z klobouku umí vytáhnout králíka i holubici. Odnést si je domů děti sice nemůžou, ale mohou si odnést zvířátka, která jim kouzelník Jakub vymodeluje z balónků. „Na konci představení si děti budou moci pohladit králíčka nebo holubici, které kouzelník Jakub vytáhne z klobouku,“ doplňuje marketingová manažerka Galerie Butovice Linda Horáčková. „Ověří si tak na vlastní oči, že jsou zvířátka skutečně živá.“

 

Příležitost zkusit si rallye ve virtuální realitě, biatlon nebo parkour

Mimo hlavní pódium bude možné navštívit další program také v prostorách obchodního centra. Před jarními prázdninami, kdy spousta lidí jezdí na hory, někteří návštěvníci zajisté ocení lyžařský trenažér. Ti, kteří mají lyže spojené s biatlonem, si navíc mohou zastřílet speciální puškou na biatlonové terče. A kdo má raději auta než lyže, může si zajezdit rallye – v bezpečí virtuální reality. Chybět nebudou ani nafukovací skákací atrakce, které obstojí u dětí každé generace. Jistě je zaujme také Pestré kolo odměn, ve kterém mohou získat spoustu krásných dárků. 

 

Po celou dobu akce bude možné přijít se podívat na parkour show, kde vystoupí profesionální sportovci a předvedou akrobatickou obratnost – výskoky, salta, lezení nebo přeskakování. „Zóna s překážkami a žíněnkami bude k dispozici i veřejnosti, která si může vyzkoušet základní parkourové pohyby během workshopů, a to pod vedením zkušených parkouristů,“ upřesňuje Linda Horáčková a na závěr doplňuje: „Ani u tohoto stanoviště samozřejmě nebudou chybět soutěže o ceny.“

 

Těšíme se na Vás v Galerii Butovice!