Kouzelný Halloween

                                                     V Galerii Butovice zazpívá Ben & Mateo a halloweenskou zábavu vykouzlí Pan Kravata
 

haloween

 

V neděli 5. listopadu se bude v Galerii Butovice od 14 hodin slavit Halloween – ne tak strašidelný, jako spíš zábavný a pohodový. Kouzelník Pan Kravata předvede fascinující kouzla, balonkovou show a uvede halloweenský karneval. Děti, které nebudou mít masku nebo ji naopak budou chtít vylepšit, mohou přijít do stánku s malováním na obličej. V průběhu odpoledne bude možné vysoutěžit různé ceny ve výzvách Pana Kravaty, zajímavé odměny věnovali do soutěží někteří z nájemců Galerie Butovice. Na pódiu vystoupí také hudební duo Ben & Mateo, mladí umělci, kteří na 40 minut rozveselí Galerii Butovice popovými písněmi.

 

Pan Kravata přivítá v neděli 5. listopadu v obchodním centru Galerie Butovice děti i dospělé. Krátce po druhé hodině pro ně vykouzlí halloweenskou zábavu. Návštěvníci se nemusí bát – Halloween bude jen minimálně strašidelný, ale maximálně kouzelný a zábavný. Pan Kravata předvede své umění v několika blocích: diváci se mohou těšit na fascinující kouzla i balonkovou show. Balonky ve tvaru zvířátek si publikum bude moct odnést domů.
 

Určitě přijde i kouzelník a s ním také karneval a soutěže

 

V 16.15 zakomponuje Pan Kravata do své kouzelnické show soutěže. Výherci budou odměněni cenami, které věnují obchody z nákupního centra: Bambule, Superland, Intersport, Kik nebo Fruitisimo. Dárek však může získat každý, kdo bude mít aplikaci Moje Galerie Butovice a zastaví se u digitálního kiosku s názvem Pestré kolo odměn. V interaktivní hře mohou návštěvníci vyhrát nejen věcné ceny, ale například i kredity do aplikace, které se dají proměnit na slevy do vybraných obchodů v Galerii Butovice.

 

O hodinu později bude na programu halloweenský karneval, kam jsou zvány všechny pohádkové a superhrdinské postavy, kostýmy zvířátek nebo jakékoli další masky. „Kdo nebude mít kostým, může přijít ke stánku, kde budou vizážistky malovat na obličej. Facepainting bude přizpůsobený duchu Halloweenu, ale na přání budou i klasické motivy jako motýl nebo tygřík,“ uvádí marketingová manažerka Galerie Butovice Linda Horáčková a doplňuje, že je samozřejmě možné přijít i bez kostýmu.

 

Popový koncert mladých umělců, kteří říkají ne šikaně

 

Mezi kouzelnickou show a halloweenským karnevalem vystoupí na pódiu v 15.15 hudební duo Ben & Mateo a zpříjemní návštěvníkům 40 minut svými popovými písničkami. Benedikt Kis a Mateo Klimek jsou mladí umělci, kteří v roce 2021 vydali album Až ke hvězdám. Kmotřenkou tohoto alba byla Lucie Bílá. V tomtéž roce se podíleli na mezinárodním projektu SayHi, který bojuje proti šikaně, a stali se dokonce tváří tohoto projektu. „Jsme moc rádi, že kluci přijali naše pozvání. Myslím si, že jsou velkou inspirací pro své vrstevníky. Sami si zažili posměch a teď všem ukazují, že se s ním dá vypořádat a dokázat velké věci hejterům navzdory,“ říká Linda Horáčková, marketingová manažerka obchodního centra. Na závěr hudebního vystoupení bude probíhat autogramiáda a Ben s Mateem jistě neodmítnou ani focení s fanoušky a fanynkami.

 

Děti, které se nebudou chtít účastnit programu nebo budou mít i po skončení akce dostatek nadšení a energie, si mohou jít zaskákat na nafukovací atrakci, nebo si zablbnout ve fotokoutku Canon. A koho nezaujme ani to, může jít prozkoumat, co dalšího Galerie Butovice nabízí – ať už půjde o zboží, občerstvení, nebo služby. „Doufáme, že nejen halloweenská neděle přinese návštěvníkům příjemné okamžiky v Galerii Butovice,“ uzavírá marketingová manažerka Linda Horáčková. 

 

Předpokládaný konec programu je v 18 hodin, nicméně obchody v Galerii Butovice budou klasicky otevřené až do 21 hodin.