KOUZELNÉ ČAROVÁNÍ S MALOVÁNÍM

kouzelné
Po celé léto, každé úterý od 15:30 jsme si pro vás připravili zábavné programy pro děti.
 

11.7. KOUZELNÉ MALOVÁNÍ S ČAROVÁNÍM

Kouzelné čarování s malováním je interaktivní představení profesionálního iluzionisty z umělecké skupiny New Absolon. V hlavní roli se představí profesor Zlomtužka, mistr v malování čáry, který přichází odprezentovat svoji přednášku o umění malování. Na kouzelném plátně malířova stojanu se však dějí podivné věci. Nakreslené čáry mizí, mění tvar a dělají se na nich uzly. Nakreslené předměty se zhmotňují, stávají se skutečnými a vyskakují z obrazu. V rukou malých diváků pak dokazují svůj kouzelný původ. Unikátní forma představení zaměřeného na děti od 3 do 100 let.
 

18.7. BUBLINKOVÝ A BALÓNKOVÝ WORKSHOP

Dětem nabídne 2 aktivity, výrobu různých tvarů a velikostí bublin v bublinkovém workshopu a modelování zvířátek a jiných předmětů z dlouhých balónků.
 

25.7. KOUZELNICKÁ KLAUNIÁDA

Varieté s legračním klaunem, který žongluje, kouzlí, modeluje balónky, dělá legrácky a vtahuje děti do vystoupení. Na závěr mini-diskotéka a modelování balónků pro všechny děti.
 

1.8. ZAHRADA PLNÁ HER

Soutěžení u 4 aktivit a drobné odměny na památku.
 

8.8. PÍSNIČKOVÁ REVUE

Písničky, tancování, soutěže, odměny a povídání o prázdninách se zpěvačkou. Můžete se těšit také na zpívání písniček z filmů a pohádek.
 

15.8. JOJO EXHIBICE A WORKSHOP

Vystoupení Mistra Evropy a navazující workshop, kdy se děti naučí hrát s jojem.
 

22.8. SKŘÍTKOVÉ Z KOUZELNÉHO LESA

Pod vedením profi animátorky se děti dozvědí mnoho o přírodě, zvířátkách, chování v lese, zasoutěží si a dostanou drobné odměny za šikovnost.
 

29.8. DINOSAUŘÍ PÁRTY

Modelování dinosaurů, soutěžení, tancování a odměny, to vše pod vedením 4 animátorů.
Kvůli předpovědi počasí se dětský program bude konat uvnitř Galerie Butovice v Infostánku.


5.9. VYSTOUPENÍ ŽONGLÉRA + WORKSHOP

Děti se mohou těšit na úžasnou žonglérskou show a navazující workshop pro děti 45 min. Úspěšným malým žonglérům vyrobíme superhrdiny z balónků, jako dárek.
 

12.9. WORKSHOP NA VÝROBU VLAŠTOVEK

Děti se naučí skládat papírovou vlaštovku, kterou si dozdobí obrázky, omalují pastelkami u stolu a poté se pokusí překonat rekord v délce doletu. Každý rekordman obdrží malou odměnu (omalovánky, sladkost, hračku).
 

26.9. KLAUNSKÁ SHOW

O veselé odpoledne se postará klaunka Jana (legrace v pohybu na trávě, soutěže, balónky, legrácky)  a děti si odnesou malou odměnu.
 

Těšíme se na vás každé úterý v Butky Parku!