Den dětí v Galerii Butovice

Obrázek odebrán.

 

Oslava Dne dětí v Galerii Butovice nabije pozitivní energií děti i dospělé. Naučit se mohou na freestyle koloběžkách nebo BMX
 

V neděli 4. června se v Galerii Butovice od 14 hodin uskuteční velkolepá akce na oslavu Dne dětí. Na své si přijdou milovníci soutěží, herních konzolí Nintendo a skákacích atrakcí – a nejen těch nafukovacích. K vidění bude unikátní Hot Wheels rampa, kde budou jezdit a skákat profesionálové na freestyle koloběžkách a BMX. Akci by si neměli nechat ujít ani fanoušci a fanynky zpěvačky Ellie z Lollipopz a Káji s Bambuláčkem.

 

V Galerii Butovice se v neděli 4. června bude slavit Mezinárodní den dětí. Program si užije každý, kdo se v duši stále cítí být aspoň trochu dítětem, ale vítáni jsou úplně všichni. Ve 14 hodin začne zábava v celém prostoru obchodního centra. Návštěvníci se mohou těšit na Hot Wheels rampu, soutěže, nafukovací skákací atrakce nebo Nintendo zone, kde si vyzkouší různé herní konzole této značky a zahrají si kultovní hry i nedávno vydané novinky.

 

Zákazníci, kteří budou mít nainstalovanou aplikaci Moje Galerie Butovice a zastaví se u Pestrého kola odměn – interaktivní hry na digitálním kiosku, mohou získat spoustu krásných dárků nebo body do aplikace. „Tyto body pak lze směnit za odměnu v některém z obchodů v nákupním centru dle aktuální nabídky v aplikaci,“ přibližuje Linda Horáčková, marketingová manažerka Galerie Butovice. „Pokud si nebudete vědět rady, jak aplikaci nainstalovat nebo jak funguje, přijďte ke kiosku i tak, poradíme Vám a o dárky nepřijdete,“ vyzývá.

 

Hot Wheels minirampa pro freestyle koloběžky a freestyle BMX

Hot Wheels letos připravilo nejen novou edici hraček spojených s extrémními sporty, ale také minirampu kombinovanou s pumptrackovými vlnami. Na rampě se zájemcům předvedou sportovci, kteří profesionálně jezdí na freestyle koloběžce nebo BMX. Své triky ukážou během show ve 14:30, v 16:20 a v 17:40.

 

V mezičase budou tito profesionálové vést workshopy pro děti i dospělé, kde je naučí základy ježdění. Ti šikovnější se mohou přiučit i nějaké triky. Součástí zóny bude zdarma bohatá půjčovna sportovních pomůcek. „A aby toho nebylo málo, v 15 hodin se bude u rampy konat soutěž o ceny Hot Wheels,“ dodává Linda Horáčková.

 

Ellie a Kája s Bambuláčkem nabijí všechny přihlížející pozitivní energií

Ve čtvrt na čtyři vystoupí na pódiu zpěvačka Ellie, která šest let působila ve skupině Lollipopz. Diváci ji snadno poznají podle barevného outfitu, který odráží Elliinu veselou povahu. Její repertoár je plný energických písniček, které roztančí děti a možná i dospělé.

 

Po Ellie převezme štafetu na pódiu Kája s Bambuláčkem a v půl páté rozjedou svou „bambulkovou šou“. Ta spočívá v představení plném písniček, tanečků a soutěží. „Kája stejně jako Ellie hýří pozitivní energií a také má barevné oblečení,“ upozorňuje Horáčková na podobnost obou baviček a zároveň radí, jak je od sebe rozeznat: „Káju poznáte podle toho, že má na sobě mnohem víc bambulek a s sebou nerozlučného kamaráda Bambuláčka – maňáska v modré čepici s bambulí. Nicméně věřím, že návštěvníky všech věkových kategorií příjemně naladí obě dvě,“ dodává marketingová manažerka Galerie Butovice Linda Horáčková.

 

Předpokládaný konec programu je v 18 hodin, nicméně obchody v Galerii Butovice budou klasicky otevřené až do 21 hodin.


 

program