NUTRIADAPT

Nyní otevřeno
Pondělí–Pátek 9:00–20:00 hod.
Sobota–Neděle Zavřeno

Informace o obchodu

V NUTRIADAPT máme jednu důležitou zásadu a tou je, že každý potřebuje individuální přístup. Dieta vašeho kolegy pravděpodobně nebude sedět vám a to, že vaše známá cvičí denně pilates, ještě neznamená, že s ním musíte začít taky. Najít tu správnou cestu by ale nemělo být založené na taktice pokus-omyl. Proto pro vytvoření té správné strategie potřebujeme získat co nejvíc informací.

Zajímá nás především vaše zdravotní stránka, složení těla, rodinná anamnéza, ale důležité je pro nás třeba i to, jestli jíte pravidelně maso nebo netrpíte potravinovými alergiemi. Všechny tyto informace zohledníme a sestavíme vám osobní výživový plán přímo na míru.

NUTRIADAPT je unikátní koncept specializovaných poraden pro trvalé zhubnutí. Ve všech poradnách pracují odborně vyškolení a certifikovaní specialisté. Hlavní náplní naší činnosti je výživové poradenství vedoucí k trvalé úpravě stravovacích návyků a životního stylu.

NUTRIADAPT přináší novou a účinnější cestu k vysněné hmotnosti. Zohledňuje zdravotní stav i individuální potřeby (chuťové preference, možnosti stravování a pohybu, četnost denních porcí atd.), na jejichž základě pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr. Měníme tak pohled na výživu člověka a přinášíme novou a účinnější cestu, která je naprosto revoluční, a to nejen k redukci hmotnosti. Vyvinuli jsme nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti.
 
V rámci našich služeb klientům nabízíme:
 
1) Diagnostika organismu s konzultací výsledků
Pracujeme s profesionálním přístrojem certifikovaným pro použití ve zdravotnictví s cílem provedení segmentální diagnostiky (hmotnost, procento tělesného tuku, procento svalové a kostní tkáně, obvody), provádíme také měření míry stresového zatížení (photopletysmograf).

2) Konzultace se specialistkou
Tato diagnostická konzultace je zpravidla hodinová konzultace s výživovou poradkyní a zahrnuje provedení segmentální diagnostiky, změření krevního tlaku a obvodů těla a vyhodnocení a vysvětlení těchto diagnostik. Současně jsou konzultovány stávající stravovací a pohybové návyky s následným doporučením k absolvování programu odborné terapie a péče. Součástí diagnostické konzultace může být i určení stresové odolnosti, což je speciální diagnostika organismu provedená přístrojem certifikovaným ve zdravotnictvím - tzv. photopletysmografem. Během 45-60 minutového rozhovoru náš specialista s Vámi projedná největší chyby ve Vašem současném jídelníčku a navrhne konkrétní kroky, jak tyto chyby napravit; navrhne konkrétní plán, jak získat ideální váhu a kondici, a řešení přímo na míru každému klientu.

3) Analýza střevního mikrobiomu
Jako první nabízíme dostupnou analýzu střevního mikrobiomu, kdy dokáže ze vzorku lidské stolice určit poměrové zastoupení nejdůležitějších bakteriálních kmenů a také množství přátelských probiotických bakterií. Konkrétně dokážeme zjistit vzájemný poměr bakteriálních kmenů Firmicutes a Bacteroidetes, a také procentuální zastoupení rodů Lactobacillus a Bifidobacterium ve vzorku. Správný poměr Firmicutes a Bacteroidetes je pro lidské zdraví velmi důležitý a jeho zvýšená hodnota bývá dávána do spojitosti mj. s obezitou a jinými metabolickými poruchami.

Akce obchodu

Aktuálně zde neprobíhá žádná akce