Saunia

Nyní otevřeno
Pondělí–Neděle 9:00–23:00 hod.

Informace o obchodu

Saunové centrum Saunia
Saunia vybudovala v prvním patře Galerie Butovice jedno z největších saunových center v Praze. Se svou rozlohou 900 m2, 5 druhy saun a parní lázní, dvoupatrovou relaxační zónou a rozsáhlou ochlazovací zónou nabízí nepřeberné možnosti relaxace s přáteli i ve dvou.
Pro milovníky vysokých teplot a klasického saunování jsme připravili finskou saunu s teplotou 95°C a parní náraz s teplotou 85°C. V něm probíhá automatický polev kamen vodou s vonnou esencí. Po jejím odpaření se rozeběhne podstřešní větrák, který nažene vůni a teplotu od stropu místnosti až k Vám.
Pro ty, kteří mají raději nižší teploty, máme připravenu tropickou saunu s vysokou vlhkostí, soft saunu s 60°C a herbal s 45°C. V těchto saunách se prohřejete mnohem pomaleji, takže v nich lze vydržet i desítky minut a užívat si vůně dřeva a esencí, které se polévají na kamna.
Další možností pro Vaši relaxaci je parní lázeň se 100% vlhkostí a 45°C, kde si perfektně uvolníte dýchací cesty.
Po kvalitním prohřátí je potřeba se dobře ochladit. Na to můžete použít naše sprchy se zabudovaným mlžením, ochlazovací vědra a rozměrný ochlazovací bazének. Celé ochlazení můžete podtrhnout masáží těla ledem z naší ledové studny.
Na konci Vašeho saunového cyklu Vás čeká dobře zásobený bar, dvě patra relaxační zóny s možností výběru sezení u stolečku nebo ležení na lehátku.
Přejeme příjemnou relaxaci a čas na oddech.

Akce obchodu

Aktuálně zde neprobíhá žádná akce