Hypermarket Albert

Nyní otevřeno
Pondělí–Neděle 7:00–22:00 hod.

Informace o obchodu

Hypermarket Albert v Galerii Nové Butovice mění nákupy v zážitek díky široké nabídce kvalitních potravin a produktů a také díky nové prodejní ploše s rozlohou 3457 m2. Najdete zde vše po ruce pro vaše pohodlné nákupy. Nákupy v tomto hypermarketu zpříjemňuje nejen moderní design, ale především široká nabídka plná zdraví, inspirace, chuti a neodolatelné vůně. Nově si můžete koupit i hotová jídla, chuťovky, zákusky či chlebíčky ve Fresh Baru, hned vedle pokladen.

Pečivo? Právě vytažené z pece
Že neznáte lepší vůni než vůni čerstvě upečeného pečiva? Pochutnat si u nás můžete na pečivu, které si sami pečeme každý den. Ať máte radši sladké, slané či celozrnné, u nás si jistě vyberete to pravé křupavé – pečeme poctivě a s chutí. Kromě vlastního pečiva u nás najdete i pečivo od lokálních pekařů.

Tržnice plná vitamínů
Čerstvé ovoce a zelenina od lokálních dodavatelů i z nejexotičtějších koutů světa… V naší prodejně najdete tržnici Albert, která vás nadchne svou pestrostí. Díky široké nabídce můžete experimentovat a vždy vyzkoušet něco nového. Navíc si zde můžete i sami nastříhat bylinky, které zde pro vás pěstujeme v naší bylinkové zahrádce.

Nature´s Promise aneb zdraví, které chutná a baví
Pozornost si jistě zaslouží i nabídka značky Nature´s Promise. Tyto produkty vám dokáží, že i zdravé jídlo může chutnat skvěle. Vybírat můžete ze široké škály potravin, včetně těch BIO, bezlepkových, veganských či vegetariánských, které vám ukáží, jak snadné je dodržovat zdravý životní styl, který prospívá tělu.

Čerstvé, lahodné a rychlé? Fresh Bistro
I ve chvíli, kdy máte minimum času, můžete jíst čerstvě, chutně a vyváženě. Přesvědčí vás o tom produkty Fresh Bistro, které vám nabízí řadu polévek (bez konzervantů a dochucovadel), salátů, wrapů, sendvičů, baget, lehkých jídel a svačinek.
 
Kvalitní potraviny od našich farmářů
Baví vás ochutnávat kvalitní produkty od českých farmářů? Nás zase baví, že vám je můžeme v naší prodejně nabídnout.

Zdravě s Albertem 
Pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl jsme připravili speciálně oddělení „Zdravě s Albertem“. Co všechno zde najdete? Nejen zdravé produkty značky Nature´s Promise, ale také doplňky stravy, potraviny s vysokým obsahem bílkovin, výrobky bez přidaného cukru, raw, BIO a přírodní kosmetiku či BIO produkty pro miminka. Nově na vás čekají také bio, suché plody bez obalu, které si snadno nakoupíte na váhu z našich násypníků.

Přesvědčte se sami o čerstvosti, kvalitě a příjemném prostředí. Těšíme se na vás.

Akce obchodu

Aktuálně zde neprobíhá žádná akce