KIKA

Nyní otevřeno
Pondělí–Neděle 10:00–20:00 hod.

Informace o obchodu

KIKA Nábytek

Obchodní dům KIKA Nábytek nabízí největší sortiment nábytku a bytových doplňků na našem trhu. Pokud chcete obnovit svůj interiér novým nábytkem, nebo si chcete udělat radost originální dekorací, přijďte si pro inspiraci do obchodního domu KIKA BUTOVICE. 

Stavba nové prodejny KIKA Butovice začala v prosinci roku 2016 a trvala 463 dní. Při stavbě byly použity nejmodernější technologie, které zákazníkům zajišťují maximální komfort při nakupování a které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Pro celou plochu obchodního domu bylo využito téměř 2000 nejúspornějších LED svítidel.  Unikátní je také nové osvětlení atria s originálními svítidly umístěnými do kruhového konceptu schodiště vyrobeného na míru přímo pro KIKA Butovice. Pohodlí nakupujících zajišťuje i kvalitně vybudované zázemí; nechybí bezbariérové toalety i místnost s přebalovacím pultem. Ve vstupním foyer nové části Galerie Butovice a zároveň u vchodu do obchodního domu KIKA je zákazníkům k dispozici zbrusu nová kavárna Costa Coffee. Pro bezproblémové parkování byly zřízeny podzemní garáže, které disponují 155 parkovacími místy.

Zákazníky zde potěší bohatý výběr nábytku a bytových doplňků s možností objednání dalších stovek modelů z katalogů renomovaných zahraničních i domácích výrobců dle aktuálních trendů. Profesionální personál poradí nejen s výběrem nábytku a dekorací, ale pomůže zajistit veškerý servis spojený s dopravou a montáží.

Aktuální přehled akčních nabídek a letáků si můžete prohlédnout zde

Zajímají vás nejnovější trendy v oblasti bydlení? Čtěte inspirativní blog kikafe.cz a sledujte Instragram kika_czsk

Pokud nechcete propásnout výhodné nabídky, speciální akce a exkluzivní slevy, staňte se fanouškem KIKA na Facebooku a přihlaste se na webu www.kika.cz k odběru novinek. 

Plánujete novou kuchyni? Inspiraci hledejte na našem speciálním kuchyňském webu kuchyne.kika.cz .

Více informací o prodejní síti KIKA Nábytek naleznete na www.kika.cz.

Akce obchodu

Aktuálně zde neprobíhá žádná akce