Zpestřete si neděli 11. září

 

Michal Nesvadba, Úžasné divadlo fyziky i profesionální pumptrack jezdci osvěží začátek školního roku v Galerii Butovice

 

Galerie Butovice si na neděli 11. září připravila pestrý program, aby udělala radost všem dětem, které se po prázdninách vrací do školy. Od nejmenších po ty větší. Od 14 hodin se návštěvníci mohou těšit na dráhu s vlnami Hot Wheels Pumptrack. Na ní zkušení jezdci představí své umění, ale mimo představení se po ní mohou projíždět i děti. Vybavení bude k vypůjčení na místě zdarma. Herci-vědci z Úžasného divadla fyziky předvedou show s tekutým dusíkem, vakuem a gravitací. V podvečer vystoupí Michal Nesvadba známý několika generacím dětí z televize. Po představení si vyhradí čas na focení se svými fanoušky a fanynkami. Po celou dobu akce si děti mohou zaskákat v nafukovacích atrakcích nebo prověřit své vědomosti v soutěžních stáncích. Předpokládaný konec programu je v 18 hodin.

 

dráha

 

 

HOT WHEELS PUMPTRACK SHOW

 

Galerie Butovice se rozhodla zpříjemnit všem studujícím dětem návrat do školy a program na neděli 11. září napěchovala atraktivními aktivitami a hosty. Hot Wheels Pumptrack Show (od 14:00) nebudou jen dráhy s autíčky, ale především vlnitá dráha, na které se ve chvíli, kdy nebude probíhat program, mohou projíždět všichni nadšenci do jízdy na kole nebo koloběžce. Veškeré vybavení bude k vypůjčení na místě zdarma. „Rodiče se nemusí o děti bát, protože jim zapůjčíme helmu, budou před jízdou zaškoleny a během jízdy na ně budou dohlížet profesionálové,“ vzkazuje rodičům Linda Horáčková marketingová manažerka Galerie Butovice. Zlatým hřebem show budou moderované exhibice zkušených jezdců. Chybět nebudou ani soutěže o ceny.

 

div

 

ÚŽASNÉ DIVADLO FYZIKY

 

Ve 14:30 a 15:30 vystoupí vědci z Úžasného divadla fyziky a předvedou několik pokusů, kterými zábavnou formou naučí publikum něco o gravitaci, tekutém dusíku a vakuu. Také zodpoví otázky, jestli by mohlo být letadlo kulaté, jak by vypadal zamrzlý svět a jestli by se Eskymákovi mohl zlomit pes v zatáčce. Do workshop stánku se zájemci budou moci přijít podívat na několik vizuálně atraktivních pokusů se vzduchem a vakuem. Mimo jiné mohou zjistit, jak by se svět změnil, kdyby na něm nebyl vzduch, nebo co by se stalo kosmonautovi, kdyby si ve vesmíru sundal skafandr.

 

MICHAL NESVADBA

 

Odpoledne v 17 hodin zahraje na pohodovou strunu Michal Nesvadba, kterého zná několik generací dětí z televizní obrazovky. Michal si pro publikum připravil show plnou zábavy, her i ponaučení. Vynálezy z lepenky samozřejmě nesmí chybět! Po představení bude možné se s Michalem vyfotit.

 

gb

 

 

TÍM ZÁBAVA v GALERII BUTOVICE NEKONČÍ

 

Po celou dobu akce si děti mohou zaskákat v nafukovacích skákacích atrakcích nebo si zasoutěžit na jednom ze tří vědomostních stanovišť. Otázky budou spojené se školní tematikou. „Třeba se nám podaří děti pozitivně motivovat, aby si ze školy chtěly něco zopakovat. Anebo se dozví něco úplně nového,“ uzavírá marketingová manažerka obchodního centra Linda Horáčková.

 

DEN PLNÝ ZÁBAVY I S POKÉMONY

 

Zveme všechny také do naší Pokémoní zóny, kde můžete těšit na výměnu kartiček, pokéšvorky, bingo, kvíz, puzzle, karetní hra a petsré soutěže.

https://fb.me/e/1R49Z504G

 

po

 

 

PROGRAM AKCE (14:00–18:00)

Back2school v Galerii Butovice

14:00 – začátek aktivit v prostoru

14:15 – Hot Wheels Pumptrack Show 1

14:30 – Divadlo Fyziky vystoupení 1

15:00 – Hot Wheels soutěž

15:30 – Divadlo Fyziky vystoupení 2

16:00 – Hot Wheels Pumptrack Show 2

16:10 – workshopy, škola ježdění

16:20 – Hot Wheels Pumptrack Show 3

17:00 – představení Michala Nesvadby

18:00 – konec akce

 

 

Budeme se na vás těšit!

 

Vaše Galerie Butovice