Barevná párty v Butky Parku

Barevná párty v Butky Parku

Barevná smršť se valí do Butky Parku! Přijďte si se svými dětmi užít nezapomenutelnou sobotu!

Konec školního roku a začátek prázdnin představují pro děti i rodiče skvělou příležitost k oslavě. Přijďte se s námi v sobotu 22. června rozloučit se školním rokem a s radostí přivítat prázdniny na pestrobarevné akci v Butky Parku pod taktovkou Marka Fottra, moderátora známého z HITRÁDIA FM, RÁDIA BONTON, nebo televize Prima COOL a CNN Prima News.

 

22. června v 10:00 to vypukne a bude to veliké! Nejdřív vystoupí oblíbená zpěvačka BibiBum se svými naučnými a veselými písničkami pro děti. Následovat bude Silent disco, které ocení jak menší děti, tak dospívající (a zatančit si samozřejmě mohou i rodiče).
 

V 15:00 to na pódiu rozbalí dívčí skupina Babes a v 17:00 se už můžete těšit na vrchol celého programu – duhovou diskotéku. Spolu se svými dětmi si zatančíte v záplavě barev a ručíme vám za to, že půjde o ojedinělý zážitek.
 

Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude například airbrush tetování, elektromotorky, originální fotokoutek nebo malování na obličej. Bavit vás budou týmy Dr. Klauna a vyzkoušet si můžete spoustu aktivit, které pro vás připravilo DDM Stodůlky.
 

Po celý den vám bude k dispozici designová chill out zóna, kde si odpočinete i pořídíte stylové fotky. Samozřejmostí je široká nabídka občerstvení, ze které si vyberou vaše děti i vy.
 

A víte co? Vstup je zdarma!
 

Moc se na vás těšíme!

 

Program:

10:00              Zahájení akce

11:00             Vystoupení zpěvačky BibiBum

12:00              Silent disco (následně ve 14:00 a v 16:00)

13:00              Kouzelnické vystoupení

15:00              Skupina Babes

17:00              Barevná diskotéka

18:00              Ukončení akce 

partneři