Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Sport a zábava

Sport a zábava

Jatomi Fitness

Pure jatomi fitness logoV luxusně vybaveném Jatomi Fitness v 1.patře nákupního centra naleznete rozsáhlou kardio zónu vybavenou stroji značky Matrix, uchvátí Vás zajímavé studiové lekce jako například Pilates, Joga, Bodystyling, Sexy dance, Zumba, Aerobic Dance, Kick Box a mnoho dalších.

Exkluzivně v Jatomi Fitness máte možnost vyzkoušet také zábavné studiové lekce Jukari fit to Flex a Jukari Fit to Fly, které vznikly za spolupráce firmy Reebok a Cirque de Soleil.
Osobní trenéři v klubech Jatomi Fitness Vám pomohou ve stanovení Vašich cílů a dodají Vám potřebnou motivaci k jejich dostažení.
Relaxaci po cvičení si můžete dopřát v saunách, pro muže i dámy zvlášť.
Samozřejmostí jsou klimatizované prostory s LCD monitory i luxusně vybavené šatny.

Foto Pure Jatomi Fitness 1Foto Pure Jatomi Fitness 2Foto Pure Jatomi Fitness 3Foto Pure Jatomi Fitness 4

Více info | Virtuální prohlídka
 


Minigolf Butovice

foto minigolfPrvní indoorový minigolf v Praze se těší na Vaši návštěvu. Přijďte si zahrát, pobavit se a poměřit své síly s kamarády a kolegy.

Minigolf
Připraveno je pro Vás 18 certifikovaných soutěžních eternitových drah. Můžete využít mnoho výhodných druhů vstupného s možnostmi slev a zvýhodněných hromadných vstupenek. Zakupte si pernamentku a staňte se pravidelnými hráči. Pozvěte své přátele a kolegy na nenáročnou sportnovní aktivitu s velkým potenciálem pro soutěživé povahy.

Akademie
Nevíte jak zahrát některou z jamek? Nezoufejte, naučíme Vás, jak zahrát každou jamku na jednu ránu. V případě zájmu můžete využít pravidelných tréningů ke zlepšení své hry. Martin Ječný je několikanásobý Mistr České republiky v minigolfu a jeho Akademie funguje již čtvrtým rokem.

Firemní akce
Akce pro skupiny od 5 do 150 hráčů spojené s minigolfovou akademií, turnajem, vyhodnocením s vyhlášením výsledků, předáním diplomů a pohárů, to vše s občerstvením, nápoji a také rautem.

Více info
 


Saunia

foto minigolfSaunia vybudovala v prvním patře Galerie Butovice jedno z největších saunových center v Praze. Se svou rozlohou 900 m2, 5 druhy saun a parní lázní, dvoupatrovou relaxační zónou a rozsáhlou ochlazovací zónou nabízí nepřeberné možnosti relaxace s přáteli i ve dvou.

Pro milovníky vysokých teplot
Je připravena finská sauna s teplotou 95°C a parní náraz s teplotou 85°C. V něm probíhá automatický polev kamen vodou s vonnou esencí. Po jejím odpaření se rozeběhne podstřešní větrák, který nažene vůni a teplotu od stropu místnosti až k Vám.

Pro ty, kteří mají raději nižší teploty, máme připravenu tropickou saunu s vysokou vlhkostí, soft saunu s 60°C a herbal s 45°C. V těchto saunách se prohřejete mnohem pomaleji, takže v nich lze vydržet i desítky minut a užívat si vůně dřeva a esencí, které se polévají na kamna.

Po kvalitním prohřátí je potřeba se dobře ochladit. Na to můžete použít naše sprchy se zabudovaným mlžením, ochlazovací vědra a rozměrný ochlazovací bazének. Celé ochlazení můžete podtrhnout masáží těla ledem z naší ledové studny.
Na konci Vašeho saunového cyklu Vás čeká dobře zásobený bar, dvě patra relaxační zóny s možností výběru sezení u stolečku nebo ležení na lehátku.

Více info
 


Sportovní aktivity v Galerii Butovice a okolí

Hřiště na míčové hry

HřištěCentrum disponuje venkovním multifunkčním hřištěm, které se nachází v těsném sousedství Prokopského údolí.

Dětské hřiště

Dětské hřištěRodiče s dětmi potěší venkovní dětské hřiště hned za obchodním centrem poblíž bruslařské dráhy.

Bruslařská dráha

Bruslařská dráhaPřijďte se projet na příjemný 500 m bruslařský okruh, vhodný i pro začínající in-line bruslaře.

Otevírací doba

Albert Hypermarket 7:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00
Fitness Jatomi 6:30 - 23:00 (po - pá)
  7:30 - 20:30 (so - ne)
Saunové centrum 9:00 - 23:00

Všechny otevírací časy v centru

 
Nahoru